Medewerkers

 
 
Patrice De Meyer: patrice.de.meyer[at]samenlevingsopbouw.be - 0473 76 36 61
Communicatie en kandidaat-bewonerswerking
 
Sofie Deberdt: sofie.deberdt[at]samenlevingsopbouw.be - 0483 34 50 04
CLT Vlaanderen
 
Bruno Iserbyt: bruno.iserbyt[at]cltgent.be - 0489 32 12 94
Bruno is financieel expert en staat in voor de fondsenwerving. Hij ondersteunt tevens de vzw en de Stichting en is aanspreekpunt voor het zakelijke van het toekomstige nieuwbouwproject op Muide-Meulestede
 
Sara Pollet: sara.pollet[at]samenlevingsopbouw.be 0484 73 59 87
Tijdelijke invulling Goedendagsite te Meulestede
 
Biniam Faelens: biniam.faelens[at]samenlevingsopbouw.be 0484 73 59 08
Europees Interreg-project SHICC
 
Emma Van Mullem: emma.van.mullem[at]samenlevingsopbouw.be0488 90 08 48
(Emma is op zwangerschapsverlof)

 
Frank Vandepitte: frank.vandepitte[at]samenlevingsopbouw.be - 0488 90 08 49
Frank is beleidsmedewerker privaat wonen bij Samenlevingsopbouw Gent en volgt CLT mee op.